Tantrická masáž pro ženy

Dopřejte si zasloužené relaxace u tantrické masáže pro ženy. Každá z nás potřebuje na chvíli vypnout a zapomenout na dennodenní problémy a stres.

Co můžete od Tantrické masáže pro ženy očekávat?

Průzkum dokazuje, že většina žen ví, co tantrická masáž je a dokonce ji aktivně vyhledávají. Ať již s partnerem, nebo na online video portálech. Pro ty, které si s partnerem z jakéhokoliv důvodu tantrickou masáž nemohou dopřát, zbývá bohužel jen videoportál, nebo představa plná otázek. Jaké to vlastně je? Je to opravdu takové jak se popisuje? 

Odpověď je ano i ne. Pokud to nezkusíte, zůstanou vám navždy jen představy, ale pokud se rozhodnete tantrickou masáž vyzkoušet, vaše tělo i duše vám bude ještě dlouho děkovat a bude vás táhnout pravidelně zpět do vášnivých a uvolňujících chvil, které s tantrickou masáží zažijete. 

U tantrické masážem máte jedinečnou možnost úplně vypnout a vypustit všechny myšlenky z hlavy. Ať je to dennodenní stres v práci, problémy s rodinou, přáteli nebo ve vztahu. Je to vaše chvíle a vy se pomaličku ale jistě dostáváte do stavu, který je slovy téměř nepopsatelný. 

Tímto vás zvu na návštěvu, na kterou jen tak nezapomenete. Objednejte si tantrickou masáž ještě dnes a dopřejte si konečně to co si vy a vaše tělo zaslouží. 

Kolik tantrická masáž pro ženy stojí?

Tantrickou masáž provádí zkušený masér, který pro návštěvníky tohoto webu připravil jedinečnou nabídku. Do konce tohoto roku můžete vyzkoušet tantrickou masáž v Ostravě Porubě zcela zdarma a bez závazků. Využijte této jedinečné nabídky, po novém roce budou všechny masáže dle nového ceníku. 

Kde tantrická masáž pro ženy probíhá?

Tantrickou masáž prožijete v čistém prostředí soukromého bytu v centru Ostravy Poruby, v doprovodu uklidňující hudby a svíček. K dispozici je sprcha, čisté ručníky a čisté prostěradla. 

Masér (O mě)

Jmenuji se Tomáš a o tantrickou masáž se zajímám již 10 let. Kurz tantrické masáže jsem absolvoval v USA v roce 2012. Od té doby poskytuji dary tantry svým přátelům a ženám na jejich doporučení. Těším se na vaši návštěvu, věřím v sílu tantry a tím vím, že budete nadmíru spokojeni. 

A co říkáte na zážitek z tantrické masáže vy?

Slyšela jsem o Tantře prvně od mé přítelkyně. Můj manžel na to nějak nereagoval, tak jsem nad tím dost dlouho přemýšlela. Nakonec jsme neskutečně ráda, že jsem to zkusila. Pomohlo mi to doslova ve všem. Cítím se uvolněnější a ten pocit odevzdání je k nezaplacení. Můžu říct, že takhle se o mě žádný muž ještě nepostaral.
Tantra masáž pro ženy v Ostravě a okolí
Jitka
Pracuji na směny a nepamatiji se, kdy jsem měla naposledy sama čas na sebe. Abych si něco dopřála. Ano, zkusila jsem masáže a wellness. Ale to není ono. Tady u Tomáše jsem se uvolnila se vším všudy. To tady ani nebudu psát, ale o tom je prostě tantra.
Tantra masáž pro ženy v Ostravě a okolí
Jitka

Jak tantrická masáž probáhá?

  1. Vyplňte formulář níže, zadejte požadovaný datum a čas. Zpětně se vám ozvu a vaši objednávku potvrdím. Pokud vámi vybraný čas bude již rezervovaný,  domluvíme se na jiný termín.
  2. Po příchodu na masáž si odložíte a pokud budete potřebovat, použijete sprchu. 
  3. Za doprovodu hudby a svíček si lehnete, uvolníte se a necháte maséra pracovat. 
  4. Masáž trvá cca hodinu, ale čas nesleduji. Pracuji s energií vašeho těla a podle toho se řídí také délka masáže. 
Jak chcete komunikovat?